Letní zahrádka

Letní zahrádka

Jste srdečně zváni do našeho vinařství, kde si můžete vychutnat nejen špičková vína, ale i řadu dalších lahůdek. Představte si, že sedíte uprostřed rozkvetlé zahrady, kde každý vánek přináší vůni zralého hrozna a slunce hladí kůži svými teplými paprsky. Toto vše můžete zažít na naší útulné degustační terase, která se rozprostírá přímo vedle našeho vinného sklepa.

Zde, v srdci našeho vinařství, můžete ochutnat celou paletu našich vín – od svěžích bílých až po plné červené, která jsou výsledkem pečlivé práce a vášně, jež do pěstování vinné révy vkládáme. Každý hrozen je sbírán s láskou a každá láhev otevřena s hrdostí.

Ale není to jen o víně. Naše nabídka zahrnuje také řadu pečlivě vybraných produktů, které dokonale doplňují chuť našich vín. Ať už se jedná o sýry, které se rozplývají na jazyku, nebo o čerstvé pečivo, které křupne při každém soustu, vše je připraveno tak, aby podtrhlo a zvýraznilo jedinečný zážitek z degustace.

Přijďte strávit odpoledne obklopeni vinicemi, kde každý okamžik je příležitostí objevit něco nového a každý doušek vás přenese do světa, kde se čas zdá být zastaven. Naše zahrádka vás očekává, abyste se mohli ponořit do tohoto zážitku všemi smysly. Těšíme se na vaši návštěvu a příslib, že odcházet budete s nezapomenutelnými vzpomínkami.